Нові санкції ЄС проти рф можуть запровадити до річниці вторгнення – ЗМІ

санкції

Європейський союз готує 10-й пакет санкцій проти російської федерації за повномасштабне вторгнення в Україну. Також у ЄС готують санкції проти Білорусі.

Об этом сообщает Инсайдер РУ

Про це повідомляє журналіст Рікард Йозвяк у Twitter.

За його інформацією, пакет санкцій проти рф оголосять у дати, близькі до річниці повномасштабного вторгнення в Україну.

"10-й пакет санкцій ЄС проти росії оголосять приблизно в першу річницю повномасштабного вторгнення в Україну, 24 лютого. Санкції щодо Білорусі можуть оголосити навіть раніше", – написав журналіст.

За його інформацією, також планується переглянути обмеження ціни на російську нафту. Орієнтовно, на початку березня.

Нагадаємо, у грудні 2022 року ЄС оголосила про 9-й пакет санкцій проти російської федерації. Їх наклали на три банки, 200 осіб та додали додаткові експортні обмеження для товарів подвійного призначення – включно з певними хімічними компонентами, нервово-паралітичними речовинами, електронікою та програмним забезпеченням, які можуть бути використані у воєнних цілях.

До цього у листопаді Європейський союз запровадив 8-й пакет санкцій, який, серед іншого, стосується обмежень на торгівлю нафтою. Завдяки йому громадяни Європейського союзу більше не зможуть обіймати керівні посади в російських державних компаніях. Також було посилене покарання для учасників схем, завдяки яким обходять санкції.

Ще більше гарячих та ексклюзивних новин — у нашому телеграм-каналі та Facebook!

Источник: Растрига